Archive for maj, 2016
Zawody w Jastrzębiej Górze
Jastrzębia Góra 13 – 15. 05. 2016 r.
Komunikat końcowy
Z przeprowadzonej imprezy sportowej :
„Zawody Sportowe Osób Niepełnosprawnych w Tenisie Stołowym, Boccia i Szachach ‘’ w Jastrzębiej Górze w dniach 13 – 15. 05. 2016 r.
W zawodach wzięło udział 20 uczestników, z których każdy startował we wszystkich dyscyplinach. Sporządzono też klasyfikację łączną.
Wyniki:
1) Tenis stołowy
I m – Eigner Alicja
II m – Skwarczyński Zbigniew
III m – Goike Łukasz
IV m – Andrzejewski Adam
V m – Bułakowski Andrzej
VI m – Puchowski Andrzej
2) Boccia
I m – Kuźmiński Wojciech
II m – Skwarczyński Zbigniew
III m – Bułakowski Andrzej
IV m – Eigner Alicja
V m – Białas Andrzej
VI m – Ruchalski Krzysztof
3) Szachy
I m – Kuźmiński Franciszek
II m – Bułakowski Andrzej
III m – Skwarczyński Zbigniew
IV m – Szczodrowski Zdzisław
V m – Goike Łukasz
VI m – Białas Andrzej
Klasyfikacja łączna
I m – Skwarczyński Zbigniew – 56 pkt
II m – Eigner Alicja – 53 pkt
III m – Bułakowski Andrzej – 52 pkt
IV m – Kuźmiński Wojciech – 49 pkt
V m – Goyke Łukasz – 48 pkt
VI m – Kuźmiński Franciszek – 45 pkt
Na zakończenie imprezy zwycięzcy poszczególnych konkurencji otrzymali puchary.
Organizatorem zawodów było Integracyjne Stowarzyszenie Sportowe „START” Wejherowo oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wejherowie.
Powiatowe Mistrzostwa Boccia
Komunikat
końcowy z odbytych zawodów sportowych „Otwarte Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w BOCCIA” pod patronatem Starosty Wejherowskiego
Zawody odbyły się w terminach 10, 17 i 24 kwietnia 2016 r..
Turnieje rozegrano w sali Zespołu Szkół nr 2 w Wejherowie ul. Gdańska 30 w 4 kategoriach startowych: kobiety i mężczyźni niepełnosprawni, indywidualnie „Open” i parami „Open”.
W turniejach startowało 70 osób z Wejherowa, Gdyni, Redy i Rumii.
Wyniki turniejów:
1) Kobiety niepełnosprawne:
I m – Andrzejewska Gabriela – Rumia
II m – Eigner Alicja – Wejherowo
III m Szpunar Helena – Wejherowo
IV m Konik Anna – Reda
Finał- Andrzejewska – Eigner 3: 0
2) Mężczyźni niepełnosprawni:
I m – Kuźmiński Franciszek – Wejherowo
II m – Lewandowski Janusz – Gdynia
III m – Zębko Jan – Wejherowo
IV m – Andrzejewski Adam – Rumia
Finał – Kuźmiński – Lewandowski 5:2
3) Indywidualnie „Open”:
I m – Białas Andrzej – Wejherowo
II m – Andrzejewska Gabriela – Rumia
III m – Konik Anna – Reda
IV m – Szpunar Helena – Wejherowo
Finał- Białas – Andrzejewska 5:2
4) Pary „Open”
I m – Wolska Maria – Zębko Jan – Rumia / Wejherowo
II m – Gajewski Jerzy – Gieryk Stanisław /Rumia
III m – Kuźmiński Franciszek – Kuźmiński Wojciech – Wejherowo
IV m – Ptach Henryk – Skwarczyński Zbigniew – Wejherowo
Finał- Wolska – Zębko 3:1
Zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymali puchary.
Organizatorem zawodów było Integracyjne Stowarzyszenie Sportowe ‘’START ‘’ Wejherowo.