Archiwum

PostHeaderIcon Boccia Puchar Prezydenta dla G.Andrzejewskiej


Boccia

Puchar Prezydenta dla G.Andrzejewskiej

 

W sali Szkoły Podstawowej nr 5 w Wejherowie zakończyły się Indywidualne Otwarte Mistrzostwa Miasta Wejherowa Kobiet w Boccia.

W zawodach , które rozegrano systemem bezpośredniej eliminacji po dwóch przegranych meczach, startowało 15 zawodniczek z Gdyni, Rumi, Redy i Wejherowa.

Tytuł mistrzowski i Puchar Prezydenta Miasta Wejherowa zdobyła Gabriela Andrzejewska (Janowiacy Rumia) ,  która w meczu finałowym pokonała 7:4 Anetę Krzesińską  (Europol Wejherowo).

 

Kolejne miejsca zajęły:

III – Marta Westphal (Snajper Wejherowo).

IV – Genowefa Lenda (BorHyd Wejherowo),

V – Anna Konik (Orlęta Reda),

VI – Grażyna Mikuta (Elektrociepłownie Gdynia),

VII – Renata Westphal (Snajper Wejherowo),

VIII – Alicja Eigner (Stokrotki Wejherowo),

 

 

Organizatorem zawodów było Integracyjne Stowarzyszenie Sportowe START Wejherowo.

 

 

L.L.

Leave a Reply

Kalendarz
czerwiec 2026
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
Szukaj
Kategorie