Archiwum

PostHeaderIcon Turniej szachowy

Komunikat z odbytej imprezy sportowej

DSCN1971

W Zespole Szkół nr.2 w Wejherowie- Śmiechowie odbył się turniej szachowy z udziałem zawodników Wojewódzkiego Zrzeszenia Handlu i Usług w Gdańsku Biuro Rejonowe w Wejherowie oraz Integracyjnego Stowarzyszenia Sportowego „START” Wejherowo.
W klasyfikacji indywidualnej zwyciężył Krzysztof Jurkiewicz 4 pkt przed Zygmuntem Wielickim 3,5 pkt ( obaj ISS „START”) a III miejsce zajął Mirosław Walkusz 2,5 pkt z Zrzeszenia Handlu i Usług.
W punktacji drużynowej ISS „START” w składzie: Krzysztof Jurkiewicz, Zygmunt Wielicki, Tadeusz Panek i Jerzy Gajewski zwyciężył z Woj. Zrzeszeniem Handlu i Usług w składnie: Mirosław Walkusz, Maja Walkusz, Andrzej Willa i Stanisław Szczur w stosunku 10,5 pkt : 5,5 pkt.
Zawodnicy, którzy zajęli I – III m zdobyli puchary a wszyscy pozostali uczestnicy otrzymali pamiątkowe pucharki i gadżety ufundowane przez Zrzeszenie Handlu i Usług. Nagrody te wręczyli Prezes tego Zrzeszenia – Biuro Rejonowe w Wejherowie Pan Ryszard Kliczykowski oraz Prezes ISS”START” Pan Krzysztof Ruchalski.
Imprezę, która przebiegała w miłej i sympatycznej atmosferze zakończono wspólnym obiadem.