Archiwum

PostHeaderIcon Mistrzostwa Polski w tenisie stołowym – brązowy medal Gabrieli Andrzejewskiej

Brązowy medal G.Andrzejewskiej
 
198 zawodniczek i zawodników uczestniczyło w Indywidualnych Mistrzostwach Polski Osób Niepełnosprawnych, które odbyły się w Bielsko-Bialej. Bardzo dobrze w tych zawodach zaprezentowała się zawodniczka Integracyjnego Stowarzyszenia Sportowego START Wejherowo Gabriela ANDRZEJEWSKA, która w swojej ( VIII ) grupie niepełnosprawności zdobyła brązowy medal. W spotkaniu o III miejsce pokonała ona 3:0 ( 11:2, 11:6, 11:4) Justynę Kostecką ( Tarnobrzeg). W tej grupie zwyciężyła Monika Borewicz ( Warszawa), która w meczu finałowym pokonała 3:0 Teresę Glińską ( była zawodniczka ISS START Wejherowo – obecnie KSN Warszawa.
W turnieju mężczyzn Dariusz Artymiak ( ISS Start Wejherowo), po czterech kolejnych zwycięstwach, dopiero w ćwierćfinale uległ 0:3 przyszłemu srebrnemu medaliście Mariuszowi Olczakowi ( Warszawa). Złoty medal zdobył mistrz Igrzysk Paraolimijskich Piotr Grudzień z Zielonej Góry. Pozostali zawodnicy wejherowskiego ISS Start Wejherowo zajęli w swoich grupach miejsca od IX di XVI.

Leave a Reply

Kalendarz
czerwiec 2026
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
Szukaj
Kategorie