Archiwum

PostHeaderIcon Mistrzostwa Polski : Brązowy medal G.Andrzejewskiej

 Tenis stołowy
Brązowy medal G.Andrzejewskiej
 
W Pleszewie zakończyły się Indywidualne Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych. Bardzo dobrze w tych zawodach zaprezentowała się zawodniczka Integracyjnego Stowarzyszenia Sportowego START Wejherowo Gabriela ANDRZEJEWSKA, która w swojej ( VIII ) grupie niepełnosprawności zdobyła brązowy medal. W spotkaniu o III miejsce pokonała ona 3:1 ( 12:10, 11:9, 9:11,11:5) Teresę Pankiewicz ( Białystok). W tej grupie zwyciężyła Teresa Glińska ( Warszawa), która w meczu finałowym pokonała 3:2 (4:11, 11:6,12:10,7:11,11:7) Monikę Borewicz (Radom).

Leave a Reply

Kalendarz
czerwiec 2026
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
Szukaj
Kategorie